Само Топалова продължава на турнира в Пловдив

20 Апр., 2017
393 преглеждания

Само Топалова продължава на турнира в Пловдив Свързани играчи
Гергана ТопаловаТагове
топалова андреев пловдив 20-04-2017 12:03 | Tennis24.bg Гергана Топалова записа трудна победа в първия кръг на силния турнир за юноши и девойки в Пловдив. На състезанието от втора категория на ITF 17-годишната българка, която е поставена под №5 в схемата, спечели със 7:5, 5:7, 7:5 срещу Естер Адешина от Великобритания. Държавната шампионка в зала остана единствената българка в схемата.

На осминафиналите пловдивчанката се изправя срещу Линда Пупендал от Германия. Загуби в първия кръг записаха Розалина Юсева, Михаела Кафтанова и Мелоди Тодорова, които участваха с „уайлд кард“. При момчетата Адриан Андреев отпадна във втория кръг, след като победи испанец на старта. Той загуби от Аарон Шмид (Швейцария) с 3:6, 3:6.

На същия етап приключи участието и на Симон Антони Иванов, който отстъпи на поставения под №1 Михаел Врбенски от Чехия след 3:6, 3:6. В първия кръг отпаднаха Диан Недев, Бенямин Нив и поставеният под номер 8 Лейнид Шейгезихт. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.