И Вавринка отпадна в Монте Карло

20 Апр., 2017
359 преглеждания

И Вавринка отпадна в Монте Карло Свързани новини
Испанец спря №1 в света Мъри в луд мачСвързани турнири Monte-Carlo Rolex MastersТагове
вавринка куевас монте карло люка пуй 20-04-2017 16:58 | Tennis24.bg Третият поставен в схемата Стан Вавринка отпадна на турнира от „Мастърс 1000“ в Монте Карло. Така шампионът от 2014 година последва световния номер едно Анди Мъри.Швейцарецът отстъпи на осминафиналите на поставения под №16 специалист на клей Пабло Куевас от Уругвай с 4:6, 4:6 за час и 15 минути игра.

Пробив в третия гейм бе достатъчен на уругваеца, за да спечели първия сет, а във втория Куевас взе подаването на съперника си още в първия гейм и удържа аванса си до края. В целия двубой спечелилият три титли от Големия шлем Вавринка не успя да стигне до брейк пойнт.На четвъртфинал южноамериканецът се изправя срещу 11-ия в схемата Люка Пуй. Французинът спечели след 3:0 и отказване на сънародника му Адриан Манарино.

_____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Monte-Carlo Rolex MastersКатегория: МастърсМясто на провеждане: Монте Карло, МонакоНастилка: КлейНаграден фонд: €4,629,725Official Website | Livescore