Лазов се класира на четвъртфинал, Лазаров отпадна

16 Ное., 2017
433 преглеждания

Александър Лазов се класира на четвъртфиналите на турнира в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хил. долара.Поставеният под №1 Лазов записа убедителна победа с 6:3, 6:1 над Менг Чинг-Янг от Китай. След 4:3 в първата част националът на България спечели седем поредни гейма.

Така в първите си два мача Александър загуби само 7 гейма. На старта Лазов разгроми с 6:2, 6:1 Пак Лонг Йонг от Хонконг.По-късно днес Александър Лазов ще играе на четвъртфинал в турнира по двойки. Поставените под №4 Лазов и Хорст Райдер от Италия ще се изправят срещу Павел Крайник от Канада и Мачей Смола от Полша.

За съжаление друг българин – Александър Лазаров отстъпи с 4:6, 2:6 на поставеният под № 5 Рикардо Бонадио от Италия. Срещата продължи 80 минути, а Алекс допусна пет пробива в подаването си.