Трима тенисисти номинирани за най-добър млад спортист

2 май, 2016
412 преглеждания

Във втория ден на Великден Viasport.bg стартира анкетата за най-добър млад спортист на месец април. Тя ще продължи една седмица и ще приключи на 9 май.Трима тенисисти са сред номинираните.

12-годишните Динко Динев и Стела Пеева спечелиха на единично и на двойки в международния турнир „Изида къп“ в Добрич. Третото име е на 15-годишния Симон-Антони Иванов, който спечели турнир за мъже, който беше кръг от първенсвото на Испания.В допитването всеки може да даде своя глас, но само за един номиниран на ден.Тук ще намерите 10-те посочени от Viasport.

bg състезатели, постигнали успехи в периода от 1 до 30 април.Победителят в допитването ще получи награда, осигурена от българския производител на спортна екипировка „Тингер”.