Джокович смачка Пуй в Токио

4 Окт., 2019
208 преглеждания

Световният №1 Новак Джокович постигна брутална победа на четвъртфиналите на турнира в Токио. След два по-трудни откриващи мача, сърбинът се класира на полуфинал след само 50 минути игра срещу петия поставен Люка Пуй – 6:1, 6:2. Ноле преследва четвъртата титла сезона, а участието му в Токио е първо в неговата кариера. Ако постигне още две победи, които го делят от трофея, за десети път като професионалист той ще триумфира с титлата в свое дебютно участие в даден турнир.

„Определено изиграх един от най-добрите си мачове пред годината. Със сигурност най-добрият през тази седмица, което се случи точно навреме. Мисля, че Люка игра много добре в първите мачове, гледах го срещу Нишиока и играеше на високо ниво. Успях да диктувам играта, сервирах добре, направих много асове, върнах доста сервиси и просто използвах всяка появила се възможност.

Наистина страхотно представяне“, коментира Джокович след своята победа. Следващият му съперник ще бъде поставеният под №3 в схемата Давид Гофен или корееца Хьон Чун. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.