13 Дек., 2016
350 преглеждания

Заслужена почивка за Александър Лазов Свързани новини
Алекс Лазов – с втора титла в АнталияСвързани играчи Александър ЛазовТагове
Александър Лазов бг тенис 12-12-2016 12:31 | Tennis24.bg Александър Лазов приключи сезона с титлата на турнира за мъже в Анталия (Турция) с награден фонд 10,000 долара. Националът ни за Купа „Дейвис“ победи на финала хърватина Борна Годжо със 7:6(6), 7:5.“Мисля, че ключовият двубой беше четвъртфиналът, в който сервирах за мача във втория сет, но допуснах обрат и го загубих.

Щастлив съм обаче, че все пак намерих сили да продължа да се боря и в третия сет успях да победя – заяви за сайта на БФТ Лазов, който на четвъртфинал в Анталия спечели с 6:2, 5:7, 6:3 срещу втория споставен Марк Зийбер (Германия). – След това на полуфинала и финала играх на едно много добро ниво, което ми позволи да спечеля турнира. Сега ще се отдам на една седмица заслужена почивка и след това ще започна подготовка за новия сезон.““2016-а не тръгна добре – в началото на годината губех всички оспорвани мачове и като цяло нямах добри резултати, но за сметка на представянето в турнирите, успях да направя един много силен сезон на клубно ниво в Германия, което ми върна вярата в играта.

Надявам се през 2017 да успея да запазя натрупаната инерция в края на този сезон.“, каза още българинът, който спечели седмия си трофей на сингъл на ниво ITF и втори за 2016 г. и от тази седмица бележи прогрес от две места в ранглистата, като вече 474-и. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни