27 Дек., 2016
326 преглеждания

Джокович оповести програмата си до пролетта Свързани играчи
Новак ДжоковичТагове
джокович ноле програма 27-12-2016 15:37 | Любомир Тодоров Вторият в световната ранглиста Новак Джокович обяви програмата си за първото тримесечие на 2017 година.Сърбинът започна сезона следващата седмица на турнира в катарската столица Доха. Миналата година Ноле спечели титлата там, след като победи Рафаел Надал с 6:1, 6:2.И в останалите турнири, в които ще участва до края на март, Джокович е действащ шампион.

След Доха следва Откритото първенство на Австралия от 16 януари.После идва ред на състезанията от сериите „Мастърс 1000“ в Индиън Уелс (от 9 март) и в Маями (от 23 март).Според програмата, публикувана на официалния сайт на бившия номер едно, той няма да вземе участие в двубоя за Купа „Дейвис“ срещу отбора на Русия през февруари в град Ниш. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни