Нишикори загуби 6 поредни гейма, но продължава

4 Ян., 2017
352 преглеждания

Нишикори загуби 6 поредни гейма, но продължава Свързани турнири
Brisbane InternationalСвързани играчи Кей НишикориТагове
нишикори бризбън доналдсън 04-01-2017 09:37 | Любомир Тодоров Японецът Кей Нишикори започна с трудна победа 2017 година.Третият поставен в схемата на турнира в Бризбън, Австралия, от категория АТР 250 надделя над квалификанта от Съединените щати Джаред Доналдсън с 4:6, 6:4, 6:3 след два часа и 23 минути игра.Нишикори поведе с 4:0 в първия сет, но след това играта му се разпадна и младият янки спечели следващите шест гейма, а с това и частта. Във втората се стигна до 4:4, но азиатецът успя да пробие в заключителния гейм и да изравни сетовете.

В третия Кей направи брейк за 3:1, а в последния гейм отрази точка за връщането му, преди да затвори двубоя.В следващия кръг трикратния полуфиналист от Бризбън очаква победителя от мача между Давид Ферер от Испания и участващия с „уайлд кард“ австралиец Джордан Томсън. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.

tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Brisbane International 2017 1 2 3

Григор Димитров

05-01-2017 03:00

Никола Маю

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Shenzhen OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Шензен, КитайНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $626,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Chennai OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Ченай, ИндияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $505,730Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Qatar OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: ATP 250Настилка: ТвърдаНаграден фонд: $1,334,270Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Brisbane InternationalКатегория: ДругМясто на провеждане: Категория: ATP 250; WTA PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $495,630Official Website | Livescore