6 Ян., 2017
416 преглеждания

Федерер се справи категорично с Гаске Свързани турнири
Хопман къпСвързани играчи Роджър ФедерерТагове
федерер бенчич гаске хопман къп младенович 06-01-2017 12:47 | Любомир Тодоров Рекордьорът по титли от Големия шлем Роджър Федерер даде преднина на отбора на Швейцария във фактическия мач за първото място в групата на „Хопман къп“ срещу ФранцияДвата състава спечелиха първите си два двубоя на турнира в Пърт и победителят се класира на финала срещу Съединените щати.Той победи с лекота Ришар Гаске с 6:1, 6:4 за 58 минути игра. В цялата среща Федерер не допусна нито една точка за пробив, а сам направи 3 брейка.В мача при жените играят Белинда Бенчич и Кристина Младенович.

След това ще има среща на смесени двойки между Федерер и Бенчич и Гаске/Младенович. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.