13 Ян., 2017
485 преглеждания

Лек жребий за Гришо, кошмарен за Цвети в Мелбърн Свързани турнири
Australian OpenТагове
жребий пиронкова димитров 13-01-2017 05:42 | Любомир Тодоров Първата ни ракета при мъжете Григор Димитров изтегли лек жребий за Откритото първенство на Австралия по тенис, докато представителката ни при жените Цветана Пиронкова ще срещне в първия кръг третата поставена.Димитров, който е 15-и поставен в основната схема, ще играе срещу представителя на домакините Кристофър О′Конъл. Австралиецът участва с „уайлд кард“. О′Конъл е на 22 години и заема 238-о място в световната ранглиста.

При победа Гришо ще срещне победителя в мача между южнокорееца Хьон Чунг и Ренцо Оливио от Аржентина. В третия кръг пък се очертава сблъсък между първата ни ракета и 18-ия поставен французин Ришар Гаске. Ако стигне до осминафинал българинът вероятно ще срещне шампиона Новак Джокович.Цвети Пиронкова ще започне с двубой срещу Агниешка Радванска от Полша.

Пловдивчанката спечели последната им среща на осминафиналите на „Ролан Гарос“ през май 2016 година, но като цяло отстъпва с 3-9 победи. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Hobart InternationalКатегория: ДругМясто на провеждане: Хобарт, АвстралияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ASB ClassicКатегория: ДругМясто на провеждане: Оклънд, Нова ЗеландияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: ATP $508,360; WTA $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: International SydneyКатегория: ДругМясто на провеждане: Категория: ATP 250, WTA PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: ATP $495,630; WTA $710,900Official Website | Livescore