Програма за Australian Open, ден II

16 Ян., 2017
200 преглеждания

 

Програма за Australian Open, ден II

Програма за Australian Open, ден II

Програма за Australian Open, ден II

Програма за Australian Open, ден II Свързани новини

Първата сензация е факт Нишикори пусна кръв на старта Опитът на Винъс се оказа безценен Марин Чилич се измъкна от 0-2 сета Неочаквано труден старт за световния №1 Свързани турнири Australian OpenТагове
тенис програма Мелбърн 16-01-2017 11:40 | Станко Димов Във вторник ще се изиграят срещите от първи кръг в долните половини на схемите при мъжете и дамите на Australian Open. На двата най-големи корта в Мелбърн в игра ще видим и нашите представителите – Григор Димитров и Цветана Пиронкова. Ето и всички срещи, които трябва да се изиграят във вторник: ГЛЕДАЙТЕ AUSTRALIAN OPEN 2017 ОНЛАЙН ТУК!“Род Лейвър Арина“, начало 02:00 часа: Каролина Плишкова (Чехия, №5) – Сара Сорибес Тормо (Испания)Белинда Бенчич (Швейцария) – Серина Уилямс (САЩ, №2)Флориан Майер (Германия) – Рафаел Надал (Испания, №9)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Фернандо Вердаско (Испания) – Новак Джокович (Сърбия, №2)Цветана Пиронкова (България) – Агниешка Радванска (Полша, №3)“Маргарет Корт Арина“, начало 02:00 часа: Кирстен Флипкенс (Белгия) – Йохана Конта (Великобритания, №9)Дъстин Браун (Германия) – Милош Раонич (Канада, №3)Хедър Уотсън (Великобритания) – Саманта Стосър (Австралия, №18)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Григор Димитров (България, №15) – Кристофър О′Конъл (Австралия)Дария Гаврилова (Австралия, №22) – Наоми Броуди (Великобритания)“Хайсенс Арина“, начало 02:00 часа: Александър Зверев (Германия, №24) – Робин Хаасе (Холандия)Доминика Цибулкова (Словакия, №6) – Дениса Алертова (Чехия)Каролина Вожняцки (Дания, №17) – Арина Родионова (Австралия)не преди 08:00 часа: Омар Джасика (Австралия) – Давид Ферер (Испания, №21)Корт №2, начало 02:00 часа: Катерина Бондаренко (Украйна) – Каролин Гарсия (Франция, №21)Рейли Опелка (САЩ) – Давид Гофен (Белгия, №11)Джордан Томпсън (Австралия) – Жоао Соуза (Португалия)Барбора Стрицова (Чехия, №16) – Елизавета Куличкова (Русия)Корт №3, начало 02:00 часа: Янина Викмайер (Белгия) – Луцие Шафаржова (Чехия)Елена Веснина (Русия, №14) – Ана Богдан (Румъния)Доминик Тийм (Австрия, №8) – Ян-Ленард Щруф (Германия)Гаел Монфис (Франция, №6) – Иржи Весели (Чехия)корт №5, начало 02:00 часа: Джаред Доналдсън (САЩ) – Рожерио Дутра Силва (Бразилия)Кайл Едмънд (Великобритания) – Сантяго Хиралдо (Колумбия)Дженифър Бреди (САЩ) – Юхана Ларшон (Швеция)Кейла Дей (САЩ) – Андреа Петкович (Германия)Корт №7, начало 02:00 часа: Екатерина Александрова (Русия) – Екатерина Макарова (Русия, №30)Йошихито Нишиока (Япония) – Алекс Болт (Австралия)Роберто Баутиста Агут (Испания, №13) – Гиодо Пея (Аржентина)Данка Ковинич (Черна гора) – Сайсай Джан (Китай)Корт №8, начало 02:00 часа: Луксика Кумкум (Тайланд) – Наоми Осака (Япония)Сара Ерани (Италия) – Риза Озаки (Япония)Блейк Мот (Австралия) – Ришар Гаске (Франция, №18)Томи Хаас (Германия) – Беноа Пер (Франция)Корт №10, начало 02:00 часа: Томас Фабиано (Италия) – Доналд Йънг (САЩ)Лин Жу (Китай) – Йелена Остапенко (Латвия)Жил Мюлер (Люксембург) – Тейлър Фритц (САЩ)Корт №12, начало 02:00 часа: ирина Фалкони (САЩ) – Ксиниан Хан (Китай)Франсис Тиафо (САЩ) – Михаил Кукушкин (Казахстан)Манди Минела (Люксембург) – Магда Линет (Полша)Хьон Чун (Южна Корея) – Ренцо Оливо (Аржентина)Корт №13, начало 02:00 часа: Жил Симон (Франция, №25) – Майкъл Мо (САЩ)Донна Векич (Хърватия) – Лизет Кабрера (Австралия)Михаил Южни (Русия) – Маркос Багдатис (Кипър)Камила Джорджи (Италия) – Тимеа Бачински (Швейцария, №12)Корт №14, начало 02:00 часа: Каала Буюкакчай (Турция) – Оушън Доден (Франция)Ализе Корне (Франция, №28) – Миртий Жорж (Франция)Александър Долгополов (Украйна) – Борна Чорич (Хърватия)Денис Истомин (Узбекистан) – Иван Додиг (Хърватия)Корт №15, начало 02:00 часа: Николоз Басилашвили (Грузия) – Филип Колшрайбер (Германия, №32)Мария Сакари (Гърция) – Анет Контавейт (Естония)Адам Павлашек (Чехия) – Андрю Уитингтън (Австралия)Корт №19, начало 02:00 часа: Анна Блинкова (Русия) – Моника Никулеску (Румъния)Пабло Кареньо Буста (Испания, №30) – Питър Полански (Канада)Иво Карлович (Хърватия, №20) – Орасио Себайос (Аржентина)Миряна Лучич-Барони (Хърватия) – Киан Ванг (Китай)Корт №20, начало 02:00 часа: Тимеа Бачински (Унгария, №25) – Никол Гибс (САЩ)Лара Аруабарена (Испания) – Юлия Путинцева (Казахстан, №31)Дмитри Турсунов (Русия) – Радек Щепанек (Китай)Фабио Фонини (Италия) – Фелисиано Лопес (Испания, №28)Корт №22, начало 02:00 часа: Карин Кнап (Италия) – Сие-Су Уей (Тайван)Раду Албот (Молдова) – Карлос Берлок (Аржентина)Данил Медведев (Русия) – Ернесто Ескобедо (САЩ)Ана Конюх (Хърватия) – Кристина Младенович (Франция) _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Australian Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

17-01-2017 10:00

Кристофър О′Конъл

Australian Open 2017 1 2 3

Цветана Пиронкова

17-01-2017 12:00

Агниешка Радванска

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Australian OpenКатегория: Голям ШлемМясто на провеждане: Мелбърн, АвстралияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: A$22,624,000Official Website | Livescore

Menu Title