Програма за Australian Open, ден III

17 Ян., 2017
261 преглеждания

 

Програма за Australian Open, ден III

Програма за Australian Open, ден III

Програма за Australian Open, ден III

Програма за Australian Open, ден III Свързани новини

Обещаващо начало за Надал (снимки) Серина Уилямс и Каролина Плишкова тръгнаха по график Раонич изстреля 18 аса на старта (снимки) Рутинна победа за Димитров на старта на Australian Open Джокович спечели в 3 сета срещу Вердаско Рафа: Искам да си върна рутината Свързани турнири Australian OpenТагове
тенис програма Мелбърн 17-01-2017 13:12 | Станко Димов Програма за двубоите от третия ден на Открития шампионат по тенис на Австралия: „Род Лейвър Арина“, начало 02:00 часа: Стефани Фьогеле (Швейцария) – Винъс Уилямс (САЩ, №13)Ангелик Кербер (Германия, №1) – Карина Витхофт (Германия)Ноа Рубин (САЩ) – Роджър Федерер (Швейцария, №17)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Саманта Крауфорд (САЩ) – Гарбине Мугуруса (Испания, №7)Анди Мъри (Великобритания, №1) – Андрей Рубльов (Русия)“Маргарет Корт Арина“, начало 02:00 часа: Елина Свитолина (Украйна, №11) – Джулия Босеруп (САЩ)Джейми Фурлис (Австралия) – Светлана Кузнецова (Русия, №8)Стан Вавринка (Швейцария, №4) – Стийв Джонсън (САЩ)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Шелби Роджърс (САЩ) – Ашли Барти (Австралия)Бърнард Томич (Австралия) – Виктор Естрея Бургос (Доминиканска република)“Хайсенс Арина“, начало 02:00 часа: Жереми Шарди (Франция) – Кей Нишикори (Япония, №5)Йелена Янкович (Сърбия) – Юлия Гьоргес (Германия)Пън Шуай (Китай) – Южени Бушар (Канада)не преди 09:00 часа: Андреас Сепи (Италия) – Ник Кириос (Австралия, №14)Корт №2, начало 02:00 часа: Наталия Вихлянцева (Русия) – Анастасия Павлюченкова (Русия, №24)Жо-Вилфред Цонга (Франция, №12) – Душан Лайович (Сърбия)двубой на двойки жениАлекс Де Минур (Австралия) – Сам Куери (САЩ, №31)Корт №3, начало 02:00 часа: Алисън Риск (САЩ) – Шуай Джан (Китай, №20)Томас Бердих (Чехия, №10) – Райън Харисън (САЩ)Карла Суарес Наваро (Испания, №10) – Сорана Кърстя (Румъния)Даниел Евънс (Великобритания) – Марин Чилич (Хърватия, №7)Корт №7, начало 02:00 часа: двубой на двойки женидвубой на двойки мъжеПаоло Лоренци (Италия) – Виктор Троицки (Сърбия, №29)Мона Бартел (Германия) – Моника Пуиг (Пуерто Рико, №29)Корт №8, начало 02:00 часа: Варвара Лепченко (САЩ) – Дуан Инг-Инг (Китай)Джон Иснър (САЩ, №19) – Миша Зверев (Германия)Карен Хачанов (Русия) – Джак Сок (САЩ, №23)Полин Пармантие (Франция) – Коко Вандевеге (САЩ)Корт №13, начало 02:00 часа: Малек Джазири (Тунис) – Александър Бублик (Казахстан)Лукаш Лацко (Словакия) – Дуди Села (Израел)двубой на двойки мъжеАнастасия Севастова (Латвия, №32) – Кристина Кучова (Словакия)Корт №20, начало 02:00 часа: двубой на двойки женидвубой на двойки мъжеКристина Плишкова (Чехия) – Ирина-Камелия Бегу (Румъния, №27)Диего Шварцман (Аржентина) – Стив Дарси (Белгия) _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари На Живо

Australian Open 2017 1 2 3

Григор Димитров ПОБЕДИТЕЛ 7 6 6

Кристофър О′Конъл 6 3 3
Коментар

Australian Open 2017 1 2 3

Цветана Пиронкова 1

Агниешка Радванска 5
Коментар

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Australian OpenКатегория: Голям ШлемМясто на провеждане: Мелбърн, АвстралияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: A$22,624,000Official Website | Livescore

Menu Title