Програма за Australian Open, ден IV

18 Ян., 2017
397 преглеждания

 

Програма за Australian Open, ден IV

Програма за Australian Open, ден IV

Програма за Australian Open, ден IV

Програма за Australian Open, ден IV Свързани новини

Кербер си подари победа за рождения ден (снимки) Нишикори бързо стигна до трети кръг (галерия) Роджър Федерер спаси 2 сетбола, за да вземе чиста победа Григор Димитров играе на Хайсенс Арина – програма Мугуруса с чист успех над американка (снимки) Сепи спаси мачбол и отстрани голямата надежда на домакините (снимки) Мъри се контузи при лесен успех над руснак (снимки) Свързани турнири Australian OpenТагове
тенис програма Мелбърн 18-01-2017 14:48 | Станко Димов Програма за двубоите от четвъртия ден на Открития шампионат по тенис на Австралия: „Род Лейвър Арина“, начало 02:00 часа: Наоми Осака (Япония) – Йохана Конта (Великобритания, №9)Каролина Вожняцки (Дания, №17) – Донна Векич (Хърватия)Денис Истомин (Узбекистан) – Новак Джокович (Сърбия, №2)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Луцие Шафаржова (Чехия) – Серина Уилямс (САЩ, №2)Маркос Багдатис (Кипър) – Рафаел Надал (Испания, №9)“Маргарет Корт Арина“, начало 02:00 часа: Каролина Плишкова (Чехия, №5) – Анна Блинкова (Русия)Доминика Цибулкова (Словакия, №6) – Сие Су-Уей (Тайван)Жил Мюлер (Люксембург) – Милош Раонич (Канада, №3)вечерна сесия, начало 10:00 часа: Миряна Лучич-Барони (Хърватия) – Агниешка Радванска (Полша, №3)Доминик Тийм (Австрия, №8) – Джордан Томпсън (Австралия)“Хайсенс Арина“, начало 02:00 часа: Сара Ерани (Италия) – Екатерина Макарова (Русия, №30)Григор Димитров (България, №15) – Хьон Чун (Южна Корея)не преди 06:30 часа: Гаел Монфис (Франция, №6) – Александър Долгополов (Украйна)не преди 09:30 часа: Дария Гаврилова (Австралия, №22) – Ана Конюх (Хърватия)Корт №2, начало 02:00 часа: Карлос Берлок (Аржентина) – Ришар Гаске (Франция, №18)Елена Веснина (Русия, №14) – Манди Минела (Люксембург)двубой на двойкиАлександър Зверев (Германия, №24) – Франсис Тиафо (САЩ)Корт №3, начало 02:00 часа: Оушън Доден (Франция) – Каролин Гарсия (Франция, №21)Барбора Стрицова (Чехия, №16) – Андреа Петкович (Германия)Радек Щепанек (Чехия) – Давид Гофен (Белгия, №11)не преди 07:00 часа: Беноа Пер (Франция) – Фабио Фонини (Италия)Корт №7, начало 02:00 часа: Доналд Йънг (САЩ) – Филип Колшрайбер (Германия, №32)Ернесто Ескобедо (САЩ) – Давид Ферер (Испания, №21)двубой на двойкиАлизе Корне (Франция, №28) – Мария Сакари (Гърция)Корт №8, начало 02:00 часа: Йелена Остапенко (Латвия) – Юлия Путинцева (Казахстан, №31)Роберто Баутиста Агут (Испания, №13) – Йошихито Нишиока (Япония)не преди 07:00 часа: иво Карлович (Хърватия, №20) – Андрю Уитингтън (Австралия)Данка Ковинич (Черна гора) – Тимеа Бачински (Швейцария, №12)Корт №13, начало 02:00 часа: Пабло Кареньо Буста (Испания, №30) – Кайл Едмънд (Великобритания)Дженифър Бреди (САЩ) – Хедър Уотсън (Великобритания)Корт №20, начало 02:00 часа: двубой на двойки мъжеЖил Симон (Франция, №25) – Рожерио Дутра Силва (Бразилия)двубой на двойки жениНикол Гибс (САЩ) – Ирина Фалкони (САЩ) _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари На Живо

Australian Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

19-01-2017 04:00

Хьон Чун

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Australian OpenКатегория: Голям ШлемМясто на провеждане: Мелбърн, АвстралияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: A$22,624,000Official Website | Livescore

Menu Title