Надал продължава без загубен сет (снимки)

19 Ян., 2017
346 преглеждания

Надал продължава без загубен сет (снимки) Свързани турнири
Australian OpenСвързани играчи Рафаел НадалТагове Рафаел Надал 19-01-2017 15:16 | Станко Димов Рафаел Надал се класира с лекота за третия кръг на Откритото първенство на Австралия. Шампионът от 2009-а година победи с 3:0 сета Маркос Багдатис, в отделните части 6:3, 6:1, 6:3 за малко повече от два часа игра в последния мач от днешната програма на „Род Лейвър Арина”. Това беше 9-а победа от 10 мача с този опонент, която гарантира на Надал място в трети кръг и дуел с една от бъдещите звезди на тениса Александър Зверев. Надал приключи срещата с 32 печеливши удара (5 аса) и 33 непредизвикани грешки (0 двойни).

От своя страна финалистът от 2006-а година Багдатис се отличи с 20 уинъра (7 аса) и 42 грешки (4 двойни). Място в следващата фаза на надпреварата си гарантира и Доминик Тийм. Австриецът загуби сет, но все пак се поздрави с успеха в мача си с Джордан Томпсън – 6:1, 6:2, 6:7 (6), 6:4. Следващият съперник пред Тийм ще бъде французинът Беноа Пер.

ГАЛЕРИЯ ОТ ЧЕТВЪРТИЯ ДЕН В МЕЛБЪРН _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!