Кръстев и Исмаилова спечелиха титлите в София

19 Февр., 2017
427 преглеждания

Кръстев и Исмаилова спечелиха титлите в София Свързани новини
Национали на петия турнир в памет на Йото ДреновскиТагове
тенис на маса петьо кръстев сибел исмаилова мария йовкова габровски дреновски 19-02-2017 16:42 | Любомир Тодоров Завърши петото издание на турнира по тенис на маса „Йото Дреновски“, който се проведе в многофункционалната зала на НСА.Състезанието беше открито в събота от служебния министър на спорта проф. Даниела Дашева.Победител при мъжете стана националът Петьо Кръстев.

На финала той победи съотборника си в „Дигеста Профиспорт 2007“ Петко Габровски с категоричното 4:0 гейма.Бронзовите медали останаха за Денислав Коджабашев и Стефан Тодоров.При жените шампионка е Сибел Исмаилова. Представителката на КТМ „НСА“ се наложи в мача за първото място над Елица Замфирова с 4:1.

Трети са Мария Йовкова и Детелина Михайлова.Турнирът беше последна проверка преди държавното първенство за мъже и жени. То ще се проведе от 3 до 5 март в същата зала. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Qatar Total OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $710,900Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Argentina OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Буенос АйресНастилка: КлейНаграден фонд: $624,340Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Memphis OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: МемфисНастилка: ЗалаНаграден фонд: $720,410Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ABN AMRO RotterdamКатегория: ДругМясто на провеждане: Ротердам; Категория: ATP 500Настилка: ЗалаНаграден фонд: €1,854,365Official Website | Livescore