317 преглеждания

Мъри пак се мъчи Свързани турнири
Qatar OpenСвързани играчи
Анди Мъри Николас Алмагро Тагове
Анди Мъри Доха Катар 05-01-2017 21:00 | Tennis24.bg Мъчителният, но победен път за Анди Мъри в Доха продължава. Световният номер 1 записа втора поредна победа със 7:6, 7:5, този път в четвъртфинал от Откритото първенство на Катар срещу Николас Алмагро от Испания. И в този мач, както и в предния кръг – срещу Джералд Мелцер, Мъри остана на корта повече от два часа.

Въпреки неубедителната си игра британецът продължава победната си серия, която достигна 26 мача. Той върви и към мечтан финал в Доха и повторение на финала на АТР в Лондон – срещу Новак Джокович. Сърбинът също е на полуфинал след убедително 6:3, 6:3 срещу Радек Степанек. Следващият съперник на Мъри ще е победителят в мача между Томаш Бердих и Жо-Вилфред Цонга.

Алмагро започна напористо мача и направи пробив още в първия гейм. Мъри обаче отвърна на удара, а след това отново показа здрави нерви и взе и тайбрека. Вторият сет също предложи размяна на пробиви в началото, но Мъри направи решаващ брейк в 11 гейм и след това удържа успеха. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Brisbane International 2017 1 2 3

Григор Димитров

06-01-2017 08:30

Доминик Тийм

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Shenzhen OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Шензен, КитайНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $626,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Chennai OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Ченай, ИндияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $505,730Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Qatar OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: ATP 250Настилка: ТвърдаНаграден фонд: $1,334,270Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Brisbane InternationalКатегория: ДругМясто на провеждане: Категория: ATP 250; WTA PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $495,630Official Website | Livescore