Давид Гофен с експресна победа в Мексико

28 Февр., 2017
406 преглеждания

Давид Гофен с експресна победа в Мексико Свързани турнири
Abierto Mexican OpenСвързани играчи Давид ГофенТагове
гофен акапулко стийв джонсън иснър чорич 28-02-2017 08:12 | Любомир Тодоров Давид Гофен стартира с убедителна победа участието си на АТР 500 турнира в Акапулко, Мексико, на твърди кортове.Белгиецът, който е №5 в схемата, се наложи с 6:1, 6:2 над Стефан Робер от Франция след само 54 минути игра.Финалистът от София и Ротердам записа шест аса и постигна четири пробива, като не даде на опонента си да стигне до брейк пойнт. Гофен спечели седем поредни гейма в мача от 1:1 в първия сет до 2:0 във втория.

Във втори кръг 11-ият в света Давид очаква победителя от мача между Кайл Едмънд и Сам Куери.В изцяло американски двубой Стийв Джонсън се наложи над гиганта Джон Иснър с 6:4,6:4. Следващият съперник на Джонсън е отново негов съперник. Това е Ернесто Ескобедо, който отстрани друг млад янки – Стефан Козлов, с 6:1, 2:6, 6:0.

Хърватинът Борна Чорич се справи за 59 минути с участващия с „уайлд кард“ мексиканец Лукас Гомес с резултат 6:1, 6:1. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: WTA Malaysian OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Куала Лумпур, МалайзияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Brasil OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Сао Пауло, БразилияНастилка: КлейНаграден фонд: $520,285Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Abierto Mexican OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Акапулко, МексикоНастилка: ТвърдаНаграден фонд: ATP $1,633,690; WTA $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Dubai ChampionshipsКатегория: ДругМясто на провеждане: Дубай, ОАЕНастилка: ТвърдаНаграден фонд: WTA $2,365,250; ATP $2,858,530Official Website | Livescore