13 Мар., 2017
377 преглеждания

ВИДЕО: Най-добрите удари в Индиън УелсСвързани турнири BNP Paribas MastersСвързани играчи Хуан Мартин дел Потро 13-03-2017 10:24 | Николай Драганов Драганов Хуан Мартин дел Потро победи във втори кръг на „Мастърс“ турнира в Индиън Уелс своя сънародник Федерико Делбонис със 7:6(5), 6:3. Благодарение на този успех бившият №4 в света си осигури мач срещу Новак Джокович още в трети кръг. Мачът срещу Делбонис обаче ще бъде запомнен с изключителния удар, който Дел Потро успя да реализира в четвъртия гейм. След силен сервис на Делбонис, който Дел Потро върна трудно в корта, съперник му го привика на мрежата с къса топка, а след това го прехвърли.

Отговорът на Дел Потро обаче вероятно ще влезе в класацията не само като един от най-добрите удари на турнира, но вероятно и през целия сезон: _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!