Надал профуча покрай Сок

30 Мар., 2017
347 преглеждания

Надал профуча покрай Сок Свързани новини

Рафа с нова крачка към пети финал в Маями (видео) Фонини е първият полуфиналист в Маями Свързани турнири Miami OpenСвързани играчи Рафаел НадалТагове
надал маями джак сок 30-03-2017 07:27 | Любомир Тодоров Бившият номер едно в света Рафаел Надал е вече на полуфинал в „Мастърс 1000“ турнира в Маями с награден фонд 6,993 милиона долара.Петият поставен испански левичар победи с лекота №13 в схемата Джак Сок с 6:2, 6:3 за един час и 23 минути игра. Рафа проби за 2:0 и после затвърди. В заключителния гейм на първата част четирикратният финалист в турнира поведе с 40:15 и направи брейк за втори път.

Американецът Сок се съвзе в началото на следващата част. Той поведе с 2:0 и имаше четири възможности за втори пробив. Надал измъкна този ключов гейм и до края на срещата загуби само още една игра.Следващият съперник на испанеца е Фабио Фонини от Италия, който отстрани №2 Кей Нишикори с 6:4, 6:2.

Левичарят от Манакор води със 7-3 победи. Но в двубоите от 2015-а насам балансът е 3-3. Последната среща беше миналата година на клей в Барселона, когато Надал се наложи с 6:2, 7:6(1).Днес са останалите два четвъртфинала в Маями.

В тях се срещат Александър Зверев – Ник Кириос и Роджър Федерер – Томаш Бердих. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Miami OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Маями, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore