9 Апр., 2017
404 преглеждания

Габриел Донев стана шампион в София Свързани играчи
Габриел ДоневТагове
габриел донев калоян димитров амбинор 09-04-2017 16:20 | Любомир Тодоров Водачът в схемата на турнира за мъже „Амбинор къп“ Габриел Донев спечели титлата от 14-ото издание на състезанието, което се провежда неизменно на кортовете на ТК „Левски“ в София. На финала сливналията победи категорично втория поставен Калоян Димитров с 6:2, 6:1, за да спечели за първи път трофея. Донев игра за титлата и миналата година, когато отстъпи на Цветан Михов. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис – Световна групаКатегория: ДругМясто на провеждане: – Настилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис, III групаКатегория: ДругМясто на провеждане: Санта Марина, СозополНастилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore