315 преглеждания

Двама от Топ 10 отпаднаха в Мадрид Свързани турнири
Mutua Madrid OpenСвързани играчи
Беноа Пер Александър Зверев Тагове
беноа пер мадрид саша зверев чилич вавринка 11-05-2017 07:48 | Любомир Тодоров Двама тенисисти от Топ 10 загубиха снощи на „Мастърс 1000“ турнира в Мадрид. Французинът Беноа Пер отстрани третия поставен Стан Вавринка от Швейцария със 7:5, 4:6, 6:2. В първия сет бившият шампион от „Ролан Гарос“ водеше с 4:2 и 40:0, но позволи на брадатия Пер да се върне в мача, след като направи много грешки. В крайна сметка Стан загуби сета.

В следващата част срещата беше спряна заради дъжд при 2:2 за 15 минути. При подновяването Вавринка проби и после изравни сетовете. Но в заключителната част французинът проби в откриващия гейм и после направи още един брейк, за да приключи мача след час и 48 минути игра. Следващият съперник на Беноа Пер е уругваецът Пабло Куевас, който победи Никола Маю от Франция след 5:7, 6:4, 6:4.

Александър Зверев записа първи успех над тенисист от челната десетка на червени кортове. Германецът е в трети кръг с победа над №7 в схемата Марин Чилич от Хърватия с 6:7(3), 6:3, 6:4. Саша записа трети пореден успех над Чилич. Томаш Бердих е следващият съперник на по-малкия брат Зверев.

Чехът, който е 11-и поставен, надделя над Робин Хаасе от Холандия със 7:6(5), 6:3. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Mutua Madrid Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

11-05-2017 18:45

Доминик Тийм

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Mutua Madrid OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Мадрид, ИспанияНастилка: КлейНаграден фонд: €6,408,230Official Website | Livescore