И Шиникова приключи в Италия

13 май, 2017
439 преглеждания

И Шиникова приключи в Италия Свързани новини
Пиронкова изпусна 3 сетбола и загубиСвързани турнири Internazionali BNL d′ItaliaСвързани играчи Изабелла ШиниковаТагове
шиникова рим 13-05-2017 22:20 | Любомир Тодоров И втората българка в квалификациите на турнира в Рим Изабелла Шиникова не успя да преодолее първия кръг на квалификациите. Преди това Цвети Пиронкова отпадна.Националката за „Фед къп“ отстъпи на №15 в схемата и №79 в световната ранглиста Сара Сорибес от Испания след 4:6, 4:6 в мач, продължил два часа и 48 минути. След шест пробива в шест гейма, Шиникова проби за 4:3 и после взе останалите два гейма, за да спечели частта след 57 минути игра.

Във втората Сорибес Тормо дръпна с 4:1, но 25-годишната софиянка я настигна при 4:4. След това обаче испанката проби отново и после изравни частите. В заключителния сет Изабелла водеше с 3:1 гейма, но беше застигната. Тя върна пробив за 4:4, но в оставащите два гейма взе само една точка.

Шиникова взема точка за класацията на WTA, в която заема 171-о място. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Mutua Madrid OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Мадрид, ИспанияНастилка: КлейНаграден фонд: €6,408,230Official Website | Livescore