Успешен старт за шампиона

8 Февр., 2017
320 преглеждания

Успешен старт за шампиона Свързани новини

Троицки започна ударно в София (снимки) Поляк е първият съперник на Григор Димитров в София Пълна програма за турнира в София за четвъртък Давид Гофен първи стигна до четвъртфинал в София Свързани турнири Sofia OpenСвързани играчи Роберто Баутиста АгутТагове
Роберто Баутиста Агут софия оупън 08-02-2017 22:19 | Tennis24.bg Поставеният под №4 в основната схема и шампион от миналата година Роберто Баутиста Агут се класира за четвъртфинал на Garanti Koza Sofia Open. Испанецът се наложи със 7:6 (4), 6:4 над прескочилия квалификациите Седрик-Марсел Щебе след 95 минути игра в последния за деня двубой на централния корт в „Арена Армеец”. Баутиста Агут, който по-рано през сезона спечели титлата на турнира на твърди кортове в Ченай, проби за 2:1 в първия сет, но не успя да съхрани аванса си за дълго, след като Щебе успя да изравни за 3:3.

В последствие се стигна до тайбрек, където шампионът Баутиста Агут поведе с 5:1 точки, преди да затвори сета със 7:4. През втората част Баутиста Агут проби рано и до края на мача не допусна изненади. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.

tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Sofia OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: София, БългарияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: €540,310Official Website | Livescore