Шампионът на полуфинал без загубен сет

10 Февр., 2017
314 преглеждания

Шампионът на полуфинал без загубен сет Свързани новини
Григор срещу Троицки в същия часСвързани турнири Sofia OpenСвързани играчи Роберто Баутиста АгутТагове
Роберто Баутиста Агут софия оупън 10-02-2017 14:05 | Станко Димов Шампионът от миналата година Роберто Баутиста Агут е първият, който се класира за полуфинал на Garanti Koza Sofia Open. Испанецът се наложи със 7:5, 7:6 (5) над Жил Мюлер след 102 минути игра в първия двубой от програмата на централния корт за днес.Пробив в 12-ия гейм реши изхода на първия сет. През втората част двамата не допуснаха да загубят подаването си и заслужено се стигна до тайбрек, в който шампионът от миналата година се наложи със 7:5 точки.

За Баутиста Агут това беше пети мач в София (заедно с миналата година), в който той няма загубен сет. Испанецът приключи двубоя с 10 аса и 1 двойна грешка. За целия двубой той не позволи на Мюлер дори да стигне до точка за пробив. В спор за място на финала Баутиста Агут ще срещне победителя от срещата Стив Дарси (Белгия) – Давид Гофен (Белгия, №2).

_____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Sofia OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: София, БългарияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: €540,310Official Website | Livescore