Познат съперник за Григор във втори кръг

14 Февр., 2017
407 преглеждания

Познат съперник за Григор във втори кръг Свързани турнири
ABN AMRO RotterdamСвързани играчи Григор ДимитровТагове
григор димитров истомин ротердам бердих 14-02-2017 09:23 | Любомир Тодоров Ако поставеният под №5 Григор Димитров преодолее Маша Зверев от Германия в сряда на турнира в Ротердам от категория АТР 500, във втория кръг ще има добре познат съперник.Това е 78-ият в ранглистата Денис Истомин. Очилатият узбек влезе в основната схема като „щастлив губещ“ и победи квалификанта Алияз Бедене (Великобритания) с 6:3, 7:6(3). Двамата се срещнаха и във финала на пресявките, когато Бедене спечели.

Шампионът от Бризбън и София Димитров надигра Истомин на Откритото първенство на Австралия на 23 януари с 2:6, 7:6 (2), 6:2, 6:1, за да се класира на четвъртфинал. Григор Димитров започва участието си в Ротердам днес с мач на двойки. Той ще си партнира с Люка Пуй, като двамата ще се изправят срещу поставените под №3 Иван Додиг и Марсел Гранойерс.Победителят в Ротердам от 2014-а и финалист на следващата година Томаш Бердих започна с победа десетото си участие в турнира.

Чехът се наложи над преминалия през квалификациите румънец Мариус Копил със 7:6(3), 6:4. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Qatar Total OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $710,900Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Argentina OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Буенос АйресНастилка: КлейНаграден фонд: $624,340Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Memphis OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: МемфисНастилка: ЗалаНаграден фонд: $720,410Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ABN AMRO RotterdamКатегория: ДругМясто на провеждане: Ротердам; Категория: ATP 500Настилка: ЗалаНаграден фонд: €1,854,365Official Website | Livescore