Грозданов на четвъртфинал в София

16 Февр., 2017
385 преглеждания

Грозданов на четвъртфинал в София Тагове

държавно в зала грозданов трайков кушев михов 16-02-2017 18:40 | Любомир Тодоров Водачът в схемата на държавното първенство по тенис на закрито Тихомир Грозданов загуби сет, но се класира за четвъртфиналите на турнира, който се провежда в зала „София“.В първата си среща представителят на ТК „Левски“ се наложи над квалификанта Пламен Милушев с 6:2, 1:6, 6:0.Следващият съперник на Грозданов е неговият съотборник – „щастливият губещ“ Тед Бачев, който отстрани №6 Алекс Мартински с 6:4, 6:3.Бившата първа ракета на България и капитан за Купа „Дейвис“ Ивайло Трайков преодоля квалификациите и в първия кръг на основната схема победи №7 Мартин Димитров с 3:6, 6:3, 6:4.

На четвъртфиналите му предстои интригуващ двубой с бившия национал Цветан Михов, който е №4.Вторият поставен Калоян Димитров отстъпи на квалификанта Александър Донски с 6:7(4), 1:6 и се изправя срещу Марсел Радев.А третият в схемата Калоян Вълчев загуби от участващия с „уайлд кард“ Златан Палазов с 2:6, 2:6.На четвъртфинал Палазов излиза срещу петия поставен Илия Кушев, който се справи с Васил Шандаров – 6:3, 6:2.

Tennis24.bg ще предава на живо полуфиналите и финала на единично на държавното в събота и неделя. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.

tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

ABN AMRO Rotterdam 2017 1 2 3

Григор Димитров

16-02-2017 20:30

Денис Истомин

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Qatar Total OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $710,900Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Argentina OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Буенос АйресНастилка: КлейНаграден фонд: $624,340Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Memphis OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: МемфисНастилка: ЗалаНаграден фонд: $720,410Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ABN AMRO RotterdamКатегория: ДругМясто на провеждане: Ротердам; Категория: ATP 500Настилка: ЗалаНаграден фонд: €1,854,365Official Website | Livescore