Гофен може да играе за трети път срещу Григор за 24 дни

16 Февр., 2017
395 преглеждания

Гофен може да играе за трети път срещу Григор за 24 дни Свързани новини

Григор ги почна и в Ротердам (видео) Шампионът загуби сет, но продължава напред Бердих крачи уверено към трети финал в Ротердам Свързани турнири ABN AMRO RotterdamСвързани играчи Давид ГофенТагове
гофен хаасе чилич ротердам 16-02-2017 19:10 | Любомир Тодоров Третият поставен в схемата на тенис турнира в зала в Ротердам (АТР 500) Давид Гофен се класира на четвъртфинал.Белгиецът надделя след обрат над холандеца Робин Хаасе с 5:7, 6:4, 6:4 за повече от 2 часа игра на централния корт в „Ахой“.В заключителната част Гофен имаше предимство, но успя да пробие чак при петата си възможност за 5:4. В следващия гейм финалистът от София стигна до два мачбола и реализира първия с хубава къса топка.

Следващият съперник на Давид утре се определя по-късно тази вечер в двубоя Григор Димитров – Денис Истомин.Ако Гришо запише 16-а победа за сезона, ще се изправи за трети път срещу белгиеца за по-малко от месец. Димитров го победи на четвъртфинала на Откритото първенство на Австралия на 25 януари с 6:3, 6:2, 6:4, а миналата неделя, на 12 февруари, се наложи със 7:5, 6:4 в „Арена Армеец“ в спора за титлата. Българинът е спечелил и шестте си двубоя срещу Гофен.

Водачът в схемата Марин Чилич спечели хърватското дерби срещу Борна Чорич с 6:1, 2:6, 6:4 и също е четвъртфиналист. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

ABN AMRO Rotterdam 2017 1 2 3

Григор Димитров

16-02-2017 20:30

Денис Истомин

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Qatar Total OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $710,900Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Argentina OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Буенос АйресНастилка: КлейНаграден фонд: $624,340Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Memphis OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: МемфисНастилка: ЗалаНаграден фонд: $720,410Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ABN AMRO RotterdamКатегория: ДругМясто на провеждане: Ротердам; Категория: ATP 500Настилка: ЗалаНаграден фонд: €1,854,365Official Website | Livescore