21 Февр., 2017
336 преглеждания

Радванска печели, Мугуруса се отказа Свързани турнири
Dubai ChampionshipsСвързани играчи Агниешка РадванскаТагове
дубай радванска мугуруса макарова цибулкова 21-02-2017 18:28 | Любомир Тодоров Поставената под №4 Агниешка Радванска се класира с лекота за третия кръг на турнира в Дубай на твърди кортове, който е от категория „Премиер 5“.Полякинята се наложи над отстранилата Цветана Пиронкова Елизе Мертенс от Белгия с 6:3, 6:2. Квалификантката проби в откриващия гейм, но опитната Радванска бързо направи рибрейк и до края на мача не позволи повече изненади.Ага, която спечели турнира през 2012 година, очаква в следващия кръг американската тийнейджърка СиСи Белис.

Шампионката от „Ролан Гарос“ Гарбине Мугуруса се отказа. Заради болки в лявото ахилесово сухожилие петата в схемата испанка прекрати борбата срещу Катерина Бондаренко от Украйна при 1:4 в първия сет. Мугуруса обясни, че е почуствала дискомфорт още на предишния турнир в Доха, когато заради дъжда е изиграла два мача за един ден.Третата поставена Доминика Цибулкова отпадна.

Руската левичарка Екатерина Макарова я победи с 6:2, 4:6, 6:2, след като я елиминира и на Откритото първенство на Австралия. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Dubai ChampionshipsКатегория: ДругМясто на провеждане: Дубай, ОАЕНастилка: ТвърдаНаграден фонд: Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Rio OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Рио де Жанейро, БразилияНастилка: КлейНаграден фонд: $1,603,940Official Website | Livescore