24 Мар., 2017
391 преглеждания

Загуби за наши национали Свързани играчи

Димитър Кузманов Александър Лазов Тагове
кузманов лазов 24-03-2017 15:26 | Любомир Тодоров Втората и третата ракети на България и национали за Купа „Дейвис“ Александър Лазов и Димитър Кузманов отпаднаха на четвъртфиналите на турнирите, в които участваха.Лазов беше поставен под №5 на фючърса в Ираклион, Гърция. Левичарят от Пазарджик загуби днес с 0:6, 4:6 от втория в схемата чех Марек Яловиец. Александър загуби първите осем гейма в мача, след което изравни играта.

Българинът напуска с 2 точки за световната ранглиста, където е №353 от понеделник.На турнира в Анталия, Турция, Кузманов отстъпи с 1:6, 1:6 на №4 Иван Неделко от Русия. Срещата продължи 65 минути. Пловдивчанинът повеждаше и в двата сета, но след това губеше по шест поредни гейма.

Мико също побучи 2 точки за класацията на АТР, в която заема 505-ото място.Двубоите за Купа „Дейвис“ в нашата трета група на зона „Европа“ са от 4 до 8 април в курортно селище „Санта Марина“. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.

tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Miami Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

25-03-2017 02:00

Гуидо Пея

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Miami OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Маями, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore