6 Апр., 2017
346 преглеждания

Водачът Габриел Донев продължава в София Свързани играчи
Габриел ДоневТагове
габриел донев илия кушев амбинор трайков 06-04-2017 18:07 | Любомир Тодоров Водачът в схемата на турнира за мъже „Амбинор къп“ в София Габриел Донев се класира на четвъртфинал. На централния корт на ТК „Левски“ вицешампионът от миналата година Донев победи ветерана Ивайло Трайков с 6:4, 6:0, съобщи за Tennis24.bg главният съдия Милена Коцева. Следващият съперник на състезателя на ТК „НСА“ е №7 в схемата Ивайло Керемедчиев.

Продължава и вторият поставен Калоян Димитров. Пловдивчанинът беше безапелационен срещу квалификанта Никола Тупаров – 6:0, 6:0. На четвъртфинал Димитров излиза срещу Христо Валеов. Бившият шампион в турнира и участник още в първото издание преди 13 години Илия Кушев също е сред най-добрите осем.

Той направи обрат срещу съотборника си в „Левски“ Тед Бачев и спечели с 1:6, 6:0, 6:3. В следвашия кръг Кушев се изправя срещу Пламен Милушев. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.

tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис – Световна групаКатегория: ДругМясто на провеждане: – Настилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис, III групаКатегория: ДругМясто на провеждане: Санта Марина, СозополНастилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore