България с хеттрик срещу Гърция

7 Апр., 2017
386 преглеждания

България с хеттрик срещу Гърция Свързани новини

България е на победа от полуфинал за Купа Дейвис (снимки) Мико: Сам си направих мача труден (снимки) България ще играе за връщане във II група (снимки) Лазов: Опитвам се да преодолея напрежението (снимки) Свързани турнири Купа Дейвис, III групаТагове
Купа Дейвис Санта Марина 07-04-2017 20:21 Станко Димов, пратеник на Tennis24.bg в Санта МаринаБългария победи Гърция с 3:0 и спечели по безапелационен начин първото място в Група „А” на Купа „Дейвис” (III група).Класическият успех на „трикольорите” изковаха Тихомир Грозданов и Александър Лазаров, които постигнаха победа с 6:0, 6:4 над тандема на Гърция Стаматиос Капирис / Петрос Циципас. Припомняме, че в четвъртък избраниците на капитана Тодор Енев победиха с 3:0 и селекцията на Армения.

В събота България ще играе на полуфинал (плейоф за влизане в по-горна група) с победителя от двойката Ирландия – Черна гора. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис – Световна групаКатегория: ДругМясто на провеждане: – Настилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис, III групаКатегория: ДругМясто на провеждане: Санта Марина, СозополНастилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore