Шампионът продължава напред

24 Мар., 2019
300 преглеждания

Шампионът от миналата година Джон Иснър се класира за четвъртия кръг на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями с награден фонд 8,36 милиона долара.Поставеният под номер 7 Иснър пласира 16 аса при успеха над испанеца Алберт Рамос-Виньолас със 7:5, 7:6 (6) след 1:53 час игра.Представителят на домакините допусна единствен пробив в първия гейм на мача, но бързо изравни за 2:2, а след това реализира и нов брейк в края на сета, за да поведе в резултата.Във втората част сервиращите доминираха, като единствено в петия гейм Рамос-Виньолас получи три шанса за пробив, но не се възползва.

Така се стигна до тайбрек, в който испанецът стигна до сетбол при 6:5 точки, но с три поредни разигравания Иснър измъкна победата.За място на четвъртфиналите американецът ще срещне победителя от мача между номер 12 Милош Раонич (Канада) и номер 19 Кайл Едмънд (Великобритания).