Джокович няма право на грешка срещу Хуркач

16 Ное., 2023
92 преглеждания

Новак Джокович се изправя срещу Хуберт Хуркач в последния си двубой от „Зелената група“ на Финалите на АТП в Торино. Сърбинът се нуждае от победа, за да си гарантира място на полуфиналите в надпреварата, чийто действащ шампион е. Срещата започва в 15:30 часа и ще бъде предавана пряко в ефира на MAX Sport 1. До момента Ноле е „отличник“ в срещите с Хуркач, като има 100%-ов актив победи – 6 от 6 мача.

През годината те се срещнаха на четвъртфиналите в Дубай и осминафиналите на Уимбълдън, като Джокович загуби общо 1 сета в двата двубоя (на Уимбълдън). В първия си двубой в Торино Ноле надви Холгер Руне в три сета, а във втория отстъпи пред Яник Синер в три сета. Хуберт Хуркач пък влезе в турнира като резерва на мястото на Стефанос Циципас, който получи контузия и се отказа от втория си двубой след едва три гейма игра.