Испания повали шампиона на старта

1 Ян., 2017
368 преглеждания

Испания повали шампиона на старта Свързани турнири
Хопман къпТагове Хопман Къп 01-01-2017 17:39 | Tennis24.bg Домакинът и защитаващ титлата си тим на Австралия започна участието си в тазгодишното издание на „Хопман Къп“ с порежение с 1:2 победи от състава на Испания. В двубоя от Група „В“ Испания взе ранно предимство, след като Лара Аруабарена-Весино победи със 7:5, 6:1 Дария Гаврилова. Любимецът на публиката в Пърт Ник Кирьос обаче изравни резултата в срещата, надигравайки Фелисиано Лопес с 6:3, 6:4 само за 66 минути.

Така решителният мач на смесени двойки трябваше да определи победителя. В него Испания спечели с 4:0, 4:2 за 34 минути игра.В другия двубой от днешната програма САЩ победиха Чехия с 3:0 и водят в групата, следвани от Испания.Утре започва и надпреварата в Група „А“ със срещите Франция – Германия и Швейцария – Великобритания.

_____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!