18 Февр., 2017
354 преглеждания

Водачът Нишикори продължава в Буенос Айрес Свързани турнири
Argentina OpenСвързани играчи Кей НишикориТагове
нишикори буенос айрес 18-02-2017 10:32 | Любомир Тодоров Водачът в схемата на турнира на клей в Буенос Айрес Кей Нишикори се класира на полуфиналите.Японецът победи с 6:1, 6:4 шестият поставен Жоао Соуса от Португалия след един час и 12 минути игра.В първия сет Нишикори поведе с 4:0 гейма и лесно го спечели. Соуса оказа по-сериозна съпротива във втория сет, но №5 в света успя да пробив в последния гейм и да затвори срещата.

Азиатецът започна трудно участието си в аржентинската столица, като загуби първия сет срещу Диего Шварцман, но спечели в 3 части. След това Нишикори се приспособи и загуби общо 9 гейма в следващите си два мача.Кей се стреми към 12-ата си титла в кариерата и трета на клей след двете в Барселона през 2014 и 2015 година. Негов съперник на полуфиналите е местният любимец Карлос Берлок, който отстрани Тиаго Монтейро след 3:6, 6:2, 6:3.

_____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Qatar Total OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Доха; Категория: PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $710,900Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Argentina OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Буенос АйресНастилка: КлейНаграден фонд: $624,340Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Memphis OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: МемфисНастилка: ЗалаНаграден фонд: $720,410Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ABN AMRO RotterdamКатегория: ДругМясто на провеждане: Ротердам; Категория: ATP 500Настилка: ЗалаНаграден фонд: €1,854,365Official Website | Livescore