Топалова стигна до четвъртфинал в Ташкент

16 Мар., 2017
307 преглеждания

Топалова стигна до четвъртфинал в Ташкент Свързани новини
Гергана Топалова стартира с лесна победаСвързани играчи Гергана ТопаловаТагове
топалова ташкент 15-03-2017 19:24 | Любомир Тодоров Четвъртата поставена Гергана Топалова стигна убедително до четвъртфиналите на турнира за ювоши и девойки до 18 години от втора категория на ITF в узбекската столица Ташкент.Българката, която наскоро стана държавна шампионка по тенис за жени, победи с 6:3, 6:0 състезателката на домакините Лайло Баходирова.Така 17-годишната пловдивчанка е загубила само 7 гейма в първите си два мача.Следващата съперничка на Топалова е непоставената рускиня Мария Манилова.

_____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: BNP Paribas OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Индиън Уелс, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore