Станков и Манева защитиха титлите си в скуоша

20 Мар., 2017
641 преглеждания

Станков и Манева защитиха титлите си в скуоша Тагове

скуош бистра манева стелиан станков 20-03-2017 07:27 | Любомир Тодоров Стелиан Станков и Бистра Манева защитиха титлите си на държавното първенство по скуош, което се проведе в „Ориндж фитнес и скуош“ в столичния мол „Парадайс“.При мъжете Станков стана за седми път шампион. На финала варненецът надделя над Стоил Жилев след 3-2 гейма (5:11, 14:12, 6:11, 11:4, 11:1). Жилев взе първия гейм, а във втория имаше точки за спечелване на втория.

Но Станков го взе в продължението. Третата част беше отново за състезателя от Пазарджик, но след това Стелиан беше категоричен в оставащите два гейма, в които загуби само пет точки.Третото място и бронзовият медал е за Николай Ангелов, който се наложи над Костадин Симеонов с 3-0 (11:5, 11:4, 11:9).При дамите за трети пореден път титлата спечели Бистра Манева.

На финала тя беше категорична срещу тийнейджърката Калина Цонева и спечели с 3-0 гейма.В спора за бронзовите медали Ася Харбова се наложи, също с 3-0, над Станка Далекова.Призьорите бяха наградени от управителката на „Ориндж фитнес и скуош“ Радка Чернева. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: BNP Paribas OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Индиън Уелс, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore