Коджабашев защити титлата си в Румъния

24 Мар., 2017
356 преглеждания

Коджабашев защити титлата си в Румъния Тагове

тенис на маса коджабашев клуж валентина марчева паралимпийци 24-03-2017 13:42 | Любомир Тодоров Българските състезатели по тенис на маса спечелиха две титли на Откритото първенство на Румъния за хора с увреждания, което се проведе в Клуж-Напока.Петият от Паралимпийските игри в Рио де Жанейро Денислав Коджабашев защити титлата си при мъжете в клас 10, а Валентина Марчева се наложи при жените в клас 6-7.24-годишният варненец не загуби нито гейм в турнира, а на финала победи с 3:0 датчанина Мартин Нилсен.Бургазлийката Валентина Марчева, представителка на клуб Никеа-Варна, не срещна проблеми в срещите си до финала.

На финала тя се наложи с 3:0 над рускинята Маляк Алиева. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Miami Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

25-03-2017 02:00

Гуидо Пея

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Miami OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Маями, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore