Гаджето на Кириос отстрани шампионката от Индиън Уелс

411 преглеждания

Гаджето на Кириос отстрани шампионката от Индиън Уелс Свързани турнири
Miami OpenСвързани играчи
Гарбине Мугуруса Айла Томлянович Тагове
томчлянович мугуруса веснина макхейл маями 24-03-2017 23:03 | Любомир Тодоров Участващата с „уайлд кард“ Айла Томлянович, която представя Австралия, победи шампионката от Индиън Уелс Елена Веснина, която беше №13 в схемата на турнира в Маями.Приятелката на Ник Кириос надделя с 3:6, 6:4, 7:5 над рускинята след два часа и 12 минути игра.В заключителния сет родената в Загреб Томлянович сервираше за победата при 5:3, но Веснина отрази два мачбола и върна брейка. В 12-ия гейм рускинята обаче капитулира при третата възможност на съперничката.

В друг двубой от днес шампионката от „Ролан Гарос“ Гарбине Мугуруса загуби сет на нула и отрази мачпойнт, преди да успе да спечели.Испанката, която е №6 в схемата, се наложи над Кристина Макхейл от Съединените щати с 0:6, 7:6(6), 6:4. Макхейл можеше да затвори двубоя при 6:5 точки в тайбрека, но Мугуруса се защити. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари На Живо

Miami Open 2017 1 2 3

Григор Димитров

25-03-2017 02:00

Гуидо Пея

Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Miami OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Маями, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore