7 Апр., 2017
273 преглеждания

Елена Веснина е №1 за март Свързани играчи
Елена ВеснинаТагове
веснина озаки тенисистка на месеца 07-04-2017 08:34 | Любомир Тодоров Елена Веснина беше избрана за най-добра тенисистка за месец март от феновете, гласували на сайта на WTA.Игралата и в България рускиня спечели най-голямата титла в кариерата си, като триумфира на турнира в Индиън Уелс. На финаля Веснина се наложи над сънародничката си Светлана Кузнецова в епичен двубой с 6:7(6), 7:5, 6:4.За московчанката дадоха своя вот 40 процента.

Втора остана шампионката от Маями Йохана Конта, която получи 24 процента от гласовете.Следват Каролине Вожняцки (18%), Винъс Уилямс (14%) и Каролина Плишкова (4%).В допитването за пробив на месеца победителка е Риса Озаки. Японката стигна до осминафиналите в Маями, което и позволи да се изстреля до №72 в ранглистата.

За Озаки гласуваха 55 процента, втора е американката Кайла Дей с 45 процента. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис – Световна групаКатегория: ДругМясто на провеждане: – Настилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис, III групаКатегория: ДругМясто на провеждане: Санта Марина, СозополНастилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore