Дъждът отново прекъсна мача на Пиронкова и Радванска

31 май, 2016
402 преглеждания

Цветана Пиронкова се изправя срещу Агниешка Радванска в среща от IV кръг (осминафинал) на „Ролан Гарос”. Двубоят между двете започна в неделя, но при резултат 6:2, 3:0 за полякинята бе прекъснат и отложен за понеделник заради дъжд. В първия ден от седмицата обаче пак валя и срещата бе отложена отново, този път за вторник. Организаторите поставиха двубоят да бъде първи от програмата на корт „Сюзан Ланглен”, с начало 12:00 часа.

За жалост обаче прогнозите са за нова порция дъжд над Париж, така че поредно отлагане на доиграването на мача е много реална опция. В 12:00 часа домакините обявиха, че двубоите ще се забавят поне с 30 минути. ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯ ОНЛАЙН ТУККОМЕНТАР НА ДВУБОЯ ГЕЙМ ПО ГЕЙМПЪЛНА ПРОГРАМА НА „РОЛАН ГАРОС” ЗА ВТОРНИКПИРОНКОВА – РАДВАНСКА (HEAD TO HEAD)