Бой опорочи двубой на юношески отбори (Видео)

10 юни, 2016
425 преглеждания

Бой между спортисти и родители опорочи един футболен мач. По-скоро на ексцесия може да се оприличи срещата между отборите на Етър и Левски, родени през 2001 г., провела се на събралия много публика стадион в с. Самоводене, край Велико Търново.

Стигна се и дотам зрител да удари футболиста на гостите Християн Чипев (№13), което се вижда на видеото.Домакините имаха стахотна подкрепа, но разликата в класите натежа в полза на “сините”. А подкрепата на моменти премина границите още по време на двубоя – публика навлизаше на терена, който се оказа необезопасен и по тази причина доста рисков.В 40-ата минута гостите получиха дузпа и Мартин Петков откри резултата.

Тук всичко свърши като интрига. Стигна се до размяна на удари сред зрителите. Ситуацията се изнерви и на терена, “болярите” заиграха доста твърдо. В самия край Лъчезар Георгиев направи 2:0, възползвайки се от вратарска грешка.

А след последния съдийски сигнал футболисти се сдърпаха, а зрители масово навлязоха на терена и стана грозно.След няколко минути малобройната охрана овладя ситуацията. Сега решението на дисциплинарната комисия зависи от това какво са описали в доклада делегата и съдиите.Подробности за мача четете – ТУК.