Шампионката от миналата година отпадна рано в Тянцзин

9 Окт., 2019
298 преглеждания

Шампионката от миналата година Каролин Гарсия отпадна във втория кръг на турнира на твърда настилка в китайския град Тянцзин с награден фонд 500 000 долара.Французойката, поставена под номер 4 в схемата, загуби с 4:6, 2:6 от представителката на домакините Яфан Ван за едва час и 21 минути. Основен проблем за Гарсия се оказа играта на собствен сервис, като тя спечели едва 31 от 60 точки на неин начален удар.С победата Ван се класира за четвъртфиналите, където ще срещне шведката Ребека Петершон.

Петершон водеше със 7:5, 3:2 срещу китайката Синю Ван, когато тя се отказа заради контузия.За четвъртфиналите се класира и казахстанката Юлия Путинцева, която спечели с 6:1, 6:2 срещу Саманта Стосър от Австралия. За място на полуфиналите Путинцева ще играе с тунизийката Онс Жубер, която се наложи над китайката Сию Ван с 6:4, 6:2. _____Мобилната версия на Tennis24.