Анди Мъри с експресен успех

9 Авг., 2016
407 преглеждания

Олимпийският шампион Анди Мъри записа нов убедителен успех в Рио де Жанейро.Вторият поставен британец победи с 6:3, 6:1 Хуан Монако от Аржентина само за един час и 10 минути игра. Мъри доминираше от самото начало. Той поведе с 3:0 в първия сет, но съперникът му успя да въпре пробива за 2:3.

Това мобилизира 29-годишния шотландец, който тутакси направи нов брейк и до края не позволи повече изненади.Във втората част интригата съвсем се загуби, след като аржентинецът загуби първите четири гейма. Мъри затвори и мача с пробив.Анди очаква на осминафиналите победителя от мача между №16 Беноа Пер и Фабио Фонини.

В друг мач седмият в схемата Давид Ферер неочаквано отстъпи на руснака Евгени Донской след 6:3, 6:7(1), 5:7.