17 май, 2017
276 преглеждания

Нишикори се справи с Ферер Свързани турнири
Internazionali BNL d′ItaliaСвързани играчи Кей НишикориТагове
нишикори ферер рим 17-05-2017 15:08 | Любомир Тодоров Кей Нишикори се класира за третия кръг на „Мастърс 1000“ турнира в Рим на червени кортове. Седмият поставен японец се наложи над ветерана Давид Ферер от Испания със 7:5, 6:2 след час и 21 минути игра. Нишикори измъкна първия сет в края му. В началото на втория двамата си размениха по един пробив, но след 2:2 азитецът не загуби гейм до края на двубоя.

Така Кей записа девета победа над 35-годишния Ферер от 13 мача. Онзи ден испанецът записа своя успех №700 в кариерата. В третия кръг Нишикори очаква победителя от мача между Хуан Мартин дел Потро и Кейл Едмънд. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Internazionali BNL d′ItaliaКатегория: МастърсМясто на провеждане: Рим, ИталияНастилка: КлейНаграден фонд: €4,835,975Official Website | Livescore