3 Апр., 2017
387 преглеждания

Miami OpenСвързани играчи
Роджър Федерер Рафаел Надал Тагове
федерер надал маями видео 03-04-2017 09:46 | Николай Драганов Драганов Роджър Федерер и Рафаел Надал изиграха мач №37 помежду си, а победата в този случай беше за швейцареца след 6:3, 6:4 в отделните части. Както заявиха и двамата играчи след последната точка обаче, резултатът е подвеждащ и мачът е бил изключително равностоен. Маестрото успя да реализира по един пробив в двата сета, като същевременно спаси всички четири точки за пробив, до които се добра съперника му. Не липсваха обаче изключителни разигравания и удари от двете страни на мрежата.

При едно от тях в средата на втората част Рафа изправи публиката на крака с невероятна игра на мрежата: Федерер не остана по-назад и в края на сета успя да наниже един от магическите си бекхенди с една ръка, изпращайки топката върху линия като със снайпер: Вижте всички най-добри моменти в мача събрани в две минути: _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Miami OpenКатегория: МастърсМясто на провеждане: Маями, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $7,913,405Official Website | Livescore