Иснър наниза 27 аса на старта в Синсинати

12 Авг., 2019
280 преглеждания

Джон Иснър наниза 27 аса в полето на сърбина Душан Лайович и спечели със 7:6(3), 1:6, 7:5 първия си мач на турнира в Синсинати, който е на твърди кортове и е от категоирия Мастърс 1000.Лайович загуби първия сет с тайбрек, но доминираше изцяло във втория и спечели два пробива срещу представителя на домакините. Сърбинът обаче се провали в края на срещата. Той подаваше за оставане в мача при 5:6 в третия сет, но Иснър стигна до пробив и по този начин се класира за втория кръг на турнира, в който бе финалист през 2013-а.

Следващият съперник на Иснър ще бъде излъчен в мача между испанеца Пабло Кареньо Буста и французина Жил Симон.Австралиецът Алекс Де Минор преодоля сет изоставане и победи италианеца Марко Чекинато в друг мач от първия кръг. Той ще играе срещу американеца Рейли Опелка или хърватина Борна Чорич.