Двубоят на Томова последен на Корт №15 – програма

12 Ян., 2017
418 преглеждания

Двубоят на Томова последен на Корт №15 – програма Свързани новини
Само Томова продължава на Australian OpenСвързани турнири Australian OpenСвързани играчи Виктория ТомоваТагове
Виктория Томова Мелбърн програма 12-01-2017 10:43 | Станко Димов Виктория Томова ще изиграе двубоя си от втори квалификационен кръг на Откритото първенство на Австралия в петък. Българката ще се изправи срещу японката Хироко Кувата, която на старта на пресявките надви Изабелла Шиникова. Двубоят на Томова е последен от програмата на Корт №15 и се очаква да започне около 04:30 – 05:00 часа българско време. Кувата е на 27 години и започна седмицата като №199 в ранглистата на WTA, където Томова е №151.

Победителката от двубоя Томова – Кувата ще се класира за последния трети квалификационен кръг, където ще срещне Валентини Граматикопулу (Гърция) или Ери Хозуми (Япония). Към момента Томова има гарантирани 20 точки. При нов успех те ще станат 30. Припомняме, че останалите българки, които играха в квалификациите в Мелбърн, отпаднаха на старта.

Корт №15, начало 01:00 часа: Лика Вани (Италия) – Александър Саркисян (САЩ)Барбора Крейчикова (Чехия) – Кай-Лин Джан (Китай, №19)Виктория Томова (България) – Хироко Кувата (Япония)ПЪЛНА ПРОГРАМА ЗА ПЕТЪК _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК!

Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Hobart InternationalКатегория: ДругМясто на провеждане: Хобарт, АвстралияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: ASB ClassicКатегория: ДругМясто на провеждане: Оклънд, Нова ЗеландияНастилка: ТвърдаНаграден фонд: ATP $508,360; WTA $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: International SydneyКатегория: ДругМясто на провеждане: Категория: ATP 250, WTA PremierНастилка: ТвърдаНаграден фонд: ATP $495,630; WTA $710,900Official Website | Livescore