Возняцки и Кербер стигнаха полуфинал

23 Февр., 2017
374 преглеждания

Возняцки и Кербер стигнаха полуфинал Свързани новини

Радванска печели, Мугуруса се отказа Кербер взе реванш за олимпийския финал Свързани турнири Dubai ChampionshipsСвързани играчи
Каролина Вожняцки Ангелик Кербер Тагове
кербер вожняцки дубай свитолина севастова белис 23-02-2017 20:29 | Любомир Тодоров Шампионката от турнира в Дубай през 2011 година Каролине Вожняцки се класира на полуфиналите. Същото направи в последния двубой днес и първата поставена Ангелик Кербер.Датчанката се наложи над 17-годишната американка СиСи Белис с 6:3, 6:2. В предишния кръг Белис отстрани №4 Агниешка Радванска.

Тийнейджърката започна бойко срещата и поведе с пробив за 3:1. Но с това се свършиха хубавите неща за американката. Опитната Вожняцки намери своя ритъм и загуби само още два гейма от оставащите 13 до края. Така Каро стигна со шести пореден полуфинал в турнира, който е от категория „Премиер 5“.

Бившата номер едно от Одензе направи 12 печеливши удари срещу 15 непредизвикани грешки. Белис, която е най-младата тенисистка в Топ 100, постигна 15 уинъра, но записа и 33 грешки.Следващата опонентка на Вожняцки е латвийката Анастасия Севастова.В другия полуфинал се срещат Ангелик Кербер и Елина Свитолина.

Водачката в схемата от Германия победи тийнейджърката Ана Конюх от Хърватия с 6:3, 6:2. Украинката Свитолина пък се наложи с 6:0, 6:4 над Лорън Дейвис от Съединените щати.Кербер води с 5-4 победи в директните двубои, но Свитолина спечели последната среща в Бризбън през януари. _____Мобилната версия на Tennis24.

bg (m.tennis24.bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Delray Beach OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Делрей Бийч, САЩНастилка: ТвърдаНаграден фонд: $599,345Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Open 13Категория: ДругМясто на провеждане: Марсилия, ФранцияНастилка: ЗалаНаграден фонд: €691,850Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Hungarian Ladies OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: БудапещаНастилка: ЗалаНаграден фонд: $226,750Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Dubai ChampionshipsКатегория: ДругМясто на провеждане: Дубай, ОАЕНастилка: ТвърдаНаграден фонд: WTA $2,365,250; ATP $2,858,530Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Rio OpenКатегория: ДругМясто на провеждане: Рио де Жанейро, БразилияНастилка: КлейНаграден фонд: $1,603,940Official Website | Livescore