Държавният първенец спечели и турнир за ранглиста

9 Апр., 2017
341 преглеждания

Държавният първенец спечели и турнир за ранглиста Тагове

скуош с усмивка стелиан станков 09-04-2017 16:49 | Любомир Тодоров Държавният шампион по скуош Стелиан Станков спечели 22-ото издание на турнира „Скуош с усмивка“ в столичната зала „Виктория“, който беше валиден за националната ранглиста. Състезанието се проведе със съдействието на Tennis24.bg. В повторение на финала на държавното варненецът се наложи в красив и качествен двубой над Стоил Жилев с 2-1 гейма, за успеха в елитната категория.

Третото място зае Янош Брогли, който победи Димитър Жилев с 2-0 гейма. В категория „Б“ първенец стана Георги Нушев, който надигра с 2-1 гейма Стефан Урилски. Трети е Климент Климентов, който победи Емил Динев. При жените за трети път победи девическата националка Калина Цонева.

Втора е Ася Харбова, а трета остана Мария Генчева. _____Мобилната версия на Tennis24.bg (m.tennis24.

bg) може да видите ТУК! Коментари Блог От авторитеНазаем Новини Най-четениПоследни Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис – Световна групаКатегория: ДругМясто на провеждане: – Настилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore Турнир на седмицата Турнир: Купа Дейвис, III групаКатегория: ДругМясто на провеждане: Санта Марина, СозополНастилка: ТвърдаНаграден фонд: – Official Website | Livescore